انواع ژست در عکاسی عروس

با وجود همه­‌ی ژست­ های عکاسی محبوبی که وجود دارد، عکاسی عروس به عکاس این اجازه را می­ دهد که آزادی­ های هنری خود را جستجو کرده و همزمان از آثار همکاران خود نیز الهام بگیرد. حاصل این جستجو در عکاسی عروس، داشتن چندین استایل است که وابسته به اهداف مختلف عکاس می­ باشد. این روشها استانداردهای به خصوصی نیستند که توسط عکاسان مطرح شده باشند به ویژه هنگامی که یک استایل با استایل دیگر ترکیب شود، قانون خاصی در مورد آن وجود ندارد.

ادامه مطلب

روانشناسی عکس پروفایل [تحلیل ویژه + آمار متحیرکننده]

عکس پروفایل؛ موضوعی که داغ ترین جستجو ایرانیان در زمینه عکس به شمار می رود. بله تعجب نکنید.
در بین عبارت های جستجو شده مرتبط با عکس و به زبان فارسی عبارت “عکس پروفایل” پر تکرارترین جستجو را دارد. در ادامه با آمار دقیق تری در این خصوص با شما خواهیم بود. اما چرا موضوع عکس نمایه انقدر مورد توجه قرار گرفته است؟!

 

در این مطلب قصد داریم تا با روانشناسی انواع عکس پروفایل آشنا شویم و بدانیم دلایل انتخاب عکس های مختلف برای پروفایل چیست؟! چرا برخی از عکس کودک یا طبیعت استفاده می کنند؟! چرا برخی عکس نوشته را به دیگر عکس ها ترجیح می دهند؟! دلایل استفاده از عکس نوشته های عاشقانه؛ غمگین، شاد یا  …..

 

از عکس پروفایل چهره های معروف یا همان سلبریتی ها می گوییم و نکات جالبی که احتمالا در این باره نمیدانستید. آیا می دانید زمان تغییر عکس پروفایل یک چهره مشهور چقدر است؟! به صورت میانگین یک ماه. اطلاعات جالب دیگری هم برای عکس نمایه افراد معروف در ادامه این مقاله وجود دارد.

 

سپس آمار و ارقام جالب این حوزه در بین ایرانیان را بررسی می کنیم. به صورت آمار خواهیم دید چقدر ایرانیان در موتورهای جستجو عبارت “عکس پروفایل” و دیگر عبارات مرتبط را سرچ می کنند. آیا می دانستید تنها عبارت “عکس پروفایل” آمار جستجویی بین 800 هزار تا 4 میلیون مرتبه فقط در تیرماه 98 در گوگل داشته است؟ نگاهی به آمار جستجو سایر عبارات مرتبط نیز خواهیم داشت.

 

در ادامه  معیار های انتخاب عکس پروفایل شخصی حرفه ای را بررسی نموده و اینکه چا فاکتورهایی روی تاثیرگذاری عکس شخصی نمایه نقش دارند؟! میزان درشتی عنبیه و چشم ها مهم ترین فاکتور در میزان فاکتور جذابیت می باشد. در این باره دقیق تر صحبت کرده و در مورد فاکتورهای دیگری مثل میزان نزدیکی و میزان تسلط نیز صحبت خواهیم کرد.

 

و در نهایت بهترین منابع پیدا کردن انواع دسته بندی عکس پروفایل را معرفی می نماییم. از عکس های طبیعی مثل عکس کودک یا طبیعت گرفته تا معرفی بهترین منابع برای پیدا کردن عکس نوشته های عاشقانه، غمگین، شاد و …. . پس در ادامه با ما همراه باشید.

ادامه مطلب