کسب درآمد

به صفحه کسب درآمد از پلتفرم اشتراک گذاری عکس نایریکا خوش آمدید!

در پلتفرم نایریکا شما از 2 طریق می توانید کسب درآمد کنید:

1. اشتراک پولی عکس:

در این روش شما می توانید عکس خود را در سایت آپلود نموده و برای آن مبلغی را تعیین کنید. سپس از طریق به اشتراک گذاری آن، اقدام به معرفی و فروش عکس های خود نمایید. لازم به ذکر است با استفاده از تمهیداتی همچون سئو، شبکه های اجتماعی ما و تبلیغات آنلاین نیز محصولات شما از طرف ما به مشتریان معرفی خواهند شد.

لازم به ذکر است در این روش 20% از مبلغ فروش حق وبسایت بوده و پس از کسر، 80% به حساب شما واریز می گردد. لازم به ذکر است حداقل مبلغ جهت درخواست واریز 20 هزار تومان می باشد.

2. اشتراک رایگان عکس:

در این روش شما عکس های خود را در سایت بارگزاری نموده اما بدون تعیین مبلغ به صورت رایگان منتشر می نمایید. در این روش به ازای موارد زیر برای شما درآمد محاسبه شده و میتوانید درخواست واریز وجه نمایید.

1. به ازای آپلود هر عکس = مبلغ 2000 تومان

موارد قابل توجه در مدل کسب درآمد از طریق انتشار رایگان:
1. حداقل مبلغ موردنیاز جهت درخواست واریز 20 هزار تومان (معادل حداقل بارگزاری 40 عکس می باشد)
2. عکس هایی که خارج از قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا دارای حق نشر داخلی باشند تایید نخواهند شد. در ضمن عکس ها باید برای اولین بار در سایت نایریکا بارگزاری شوند و اگر قبلا در وب وجود داشته باشند خارج از قوانین سایت بوده و تایید نخواهند شد. (قوانین و مقررات)
3. عکس هایی که با گوشی هوشمند گرفته شده و با کیفیت و حرفه ای باشند، قابل قبول می باشند.

جهت عضویت در سایت و شروع به کسب درآمد میتوانید روی گزینه آپلود عکس کلیک نمایید.

توجه: این صفحه در هر زمانی ممکن است بروز رسانی گردد و تغییراتی از جمله افزایش یا کاهش مبالغ درآمد، تغییر شیوه های درآمد و یا قطع و یا تغییر کلی در سیاست و روشهای درآمدی سایت اعمال گردد. بنابراین بررسی این صفحه و آگاهی از تغییرات به عهده کاربران بوده و در صورت ایجاد تغییر و عدم آگاهی، کاربران نمیتواند هیچ گونه درخواست، شکایت و یا توقعی در خصوص رویکردهای قبلی سایت داشته باشند.