در حال بارگزاری

دانلود رایگان فایل های پریمیوم سایت فیری پیک

مطالبی در خصوص freepik که شاید تا به حال نشنیده باشید. در انتهای مقاله نیز به شما امکان دانلود رایگان طرح های فیری پیک را نشان می دهیم.

در این مقاله از نایریکا می خواهیم مطالبی در خصوص وب سایت گرافیکی فری پیک را برای شما شرح دهیم. پس تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

Freepik یکی از سایت هایی است که طرح های گرافیکی را برای کابران ارائه می کند. پیش از آن که بخواهیم درباره این موضوع بیشتر صحبت کنیم، لازم است مختصر توضیحی راجع به گرافیک داشته باشیم تا ابهامی در خصوص آن وجود نداشته باشد.

گرافیک نوعی هنر تجسمی است که کاربردهای مختلف دارد و می توان روی انواع سطوح مثل کاغذ، دیوار، بوم، مانیتور و… به خلق یک اثر پرداخت. فاکتورهای به کار گرفته شده برای هر یک ممکن است با دیگری تفاوت داشته باشد. این موضوع به سطحی که قرار است طرح گرافیکی روی آن پیاده سازی شود بستگی دارد، از جمله این فاکتور ها می توان به عکس، نقاشی، کلاژ و… اشاره کرد.

مطالب را با پرسش هایی که در این زمینه داشته اید ادامه می دهیم:

  1. Freepik چگونه سایتی است؟
  2. سایت Freepik چه خدماتی را به مشتریان ارائه می کند؟
  3. چگونه می توان به خدمات سایت Freepik دسترسی پیدا کرد؟
  4. مزیت استفاده از سایت Freepik در چیست؟

خوبه. برای رسیدن به پاسخ پرسش های خود کافیه ادامه بدید

Freepik چگونه سایتی است؟

Freepik یکی از سایت های معتبری است که عکس ها و طرح های مربوط به کارهای گرافیکی را ارائه می دهد. طراحان وب یا گرافیست ها که برای سایت خود تولید محتوا می کنند، به فایل های مرتبط با موضوع که از کیفیت مطلوب برخوردارند نیاز خواهند داشت. سایت فیری پیک این امکان را برای طراحان فراهم کرده است تا براساس نیاز خود عکس یا طرح گرافیکی مورد نظرشان را دانلود کنند.

سایت Freepik چه خدماتی را به مشتریان ارائه می کند؟

فری پیک با قرار دادن موضوعات مرتبط و مد نظر مخاطبان باعث شده تا کسب و کارهای آنان بیش از پیش رونق بگیرد. اینکار با کمتر شدن زمان طراحی به دلیل آماده بودن طرح ها امکان پذیر شده است. در ضمن نیاز به استفاده از افراد کمتری برای ویرایش می باشد و هزینه منابع انسانی نیز کمتر می شود.

خدمات فیری پیک به صورت کلی شامل ارائه طرح و عکس می باشد. طرح ها معمولا با فرمت psd و eps ارائه می گردد. همچنین خدمات ارائه آیکون، افکت و فونت را به صورت محدودتر  دارد. در حال حاضر بیش از 7 میلیون و 300 هزار طرح در سایت فیری پیک موجود می باشد.

چگونه می توان به خدمات سایت Freepik دسترسی پیدا کرد؟

این سایت خدمات خود را به دو صورت به کاربران ارائه می کند

  • نوع اول مربوط به خدمات رایگان است اما محدودیت هایی نیز دارد. به طور مثال هر شخص در طول روز تنها قادر به دانلود 30 فایل است.
  • نوع دوم به خدماتی مربوط می شود که هزینه هایی را برای کاربر خواهد داشت و به این نوع از خدمات پرمیوم یا بخش ویژه گفته می شود. برای دریافت خدمات لازم است تا کاربر اکانت پرمیوم را خریداری کند و پس از آن می تواند به تعداد 100 فایل در روز دانلود کند. به علاوه فایل های معمولا حرفه ای تر فقط با اکانت ویژه قابل دانلود هستند.

مزیت استفاده از سایت Freepik چیست؟

سایت Freepik مزیت هایی را به همراه دارد که شاید وجود این مزیت ها سبب محبوبیت این سایت شده است. از جمله مزایایی که می توان برای آن نام برد، قیمت های مناسبی است که برای هر فایل تعیین شده است. علاوه بر آن کاربر به سرعت می تواند به مقصود خود دست پیدا کند، Freepik از جمله سایت های مطمئن است که دارای پیشتیبانی است.

دانلود رایگان طرح های پریمیوم فیری پیک

سایت نایریکا اولین و تنها سایت فارسی ارائه دهنده رایگان فایل های پریمیوم فیری پیک می باشد. این ارائه در قالب آرشیوهای مستمر و دسته بندی ها منظم می باشد. بدین منظور جهت ورود به صفحه دانلود روی گزینه ” فیری پیک ” کلیک نمایید.

برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
مطالب مرتبط

مطالبی در خصوص freepik که شاید تا به حال نشنیده باشید. در انتهای مقاله نیز به شما امکان...