در حال بارگزاری

به صفحه حریم خصوصی خوش آمدید

تمامی اطلاعاتی که سایت نایریکا از کاربران جمع آوری می کند صرفا جهت ارائه خدمات بهتر و معرفی محصولات و خدمات جدید می باشد. این اطلاعات در اختیار هیچ شخص یا شرکتی قرار نمیگیرد و نزد ما محفوظ می ماند. (به استثنا مراکز دولتی و به درخواست آنها طبق شرایط و ضوابط کشور جمهوری اسلامی ایران)

قوانین کوکی ها: اطلاعاتی که توسط کوکی ها ذخیره می شوند (نظیر نام یا ایمیل در قسمت ثبت نظرات) جهت تسریع در انجام دوباره امور می باشد تا کاربران مجبور نباشند دوباره اطلاعات را پر نمایند. سایت نایریکا به کاربران این اجازه را می دهد که هنگام وارد کردن اطلاعات انتخاب نمایند که اطلاعاتش توسط کوکی ها ضبط شود یا خیر و این موضوع قبل از ذخیره به اطلاع کاربر رسیده و امکان انتخاب به کاربر را میدهد. لذا به دلیل آزاد گذاشتن کاربر در این مورد وبسایت نایریکا هیچ گونه مسئولیتی در قبال این اطلاعات نخواهد داشت.

مرورگرهای وب جهت تسریع امور کاربران برخی اطلاعات را برایشان ذخیره می کنند. کوکی هایی که توسط مرورگر ذخیره می شوند صرفا در مرورگر خود افراد بوده و ارتباطی به وبسایت نایریکا نداشته و طبیعتا مسئولیتی نیز متوجه ما نخواهد یود. (می توانید این مورد را در تنظیمات مرورگر خود تغییر دهید)

رفع مسئولیت: این صفحه ممکن است در هر زمانی بروزرساتی شده و حریم خصوصی تغییر کنند. لذا بررسی صفحه حریم خصوصی و آشنایی با تغییرات آن بر عهده کاربران بوده و مدیریت هیچ مسئولیتی در قبال اطلاع رسانی به هیچ نحوی به کاربران ندارد.