سیاست بازپرداخت

از آنجا که ما کالاهای دیجیتال غیر قابل برگشت غیر قابل لمس را ارائه می دهیم ، ما بازپرداخت های موردی را فقط به صورت مورد صادر می کنیم. بازپرداخت باید ظرف 15 روز از سفارش خرید پردازش شود. فروش و پشتیبانی ما سعی خواهد کرد تا مشکلات شما را حل کند و اگر راضی نبودید ، ما موضوع را بازپرداخت خواهیم کرد.

ما افزونه ها ، برنامه های افزودنی و مضامین خود را با دقت فراوانی می سازیم و آنها را فقط پس از آزمایش دقیق و مکرر راه اندازی می کنیم ، بنابراین ما به شدت اعتقاد داریم که محصولات ما بدون هیچ مشکلی کار خواهند کرد. در صورت مشاهده هر مشکلی ، ما در حل مشکلات موجود در هر دلیل به شما کمک می کنیم.

در صورتی که افزونه (ها) یا مضمون (های) خریداری شده شما به درستی تبلیغ نشده عمل کنند و ما نمی توانیم مسئله را برطرف کنیم ، ما ، ThemePlace ، ظرف 15 روز پس از خرید ، بازپرداخت کامل ارائه می دهیم. اما ، از آنجا که افزونه ها و مضامین به صورت دیجیتالی تحویل داده شده اند و کالاهای غیر ملموس هستند ، ما فقط در صورتی می توانیم بازپرداخت کامل یا جزئی را ارائه دهیم که کالای خریداری شده خراب شود ، به درستی کار نکند یا ویژگی های واقعاً گمشده در صفحه فروش از کالای خریداری شده

مشکلات ناشی از افزونه های شخص ثالث ، مضامین یا نرم افزارهای دیگر زمینه بازپرداخت را فراهم نمی کند.

بازپرداخت ها با صلاحدید ما ارائه می شود. اگر بازپرداخت برای تجدید افزونه یا موضوع است و شما در 30 روز اول تمدید قرار دارید ، پس لطفا با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و تیم پشتیبانی ما بازپرداخت را صادر می کند.

شرایط بازپرداخت برای خرید جدید (عدم تمدید)

شما باید کلیه شرایط زیر را رعایت کنید:

اگر از یک برنامه میزبانی مشترک استفاده می کنید ، احتمالاً واردات نسخه نمایشی روی سرور شما کار نمی کند ، زیرا ممکن است سرور شما محدودیتی داشته باشد. برای اینکه واردات نمایشی به درستی کار کند ، پیکربندی PHP در سرور شما باید:

توجه داشته باشید که بین یک مورد شکسته و صرفاً دریافت پیام خطا یا مشکل در پیکربندی محصول برای نتیجه دلخواه خود تفاوت وجود دارد.

پیام های خطا اغلب مربوط به راه اندازی نادرست ، پیکربندی میزبانی وب ، پیکربندی وردپرس ، تعارضات افزونه یا فایل های از دست رفته است که باعث عدم کارایی آن می شود.

قبل از درخواست بازپرداخت از ThemePlace ، باید موارد زیر را انجام دهید: